Окрема Артилерійська Бригада · 406

Артилеристи Військово-Морських Сил ЗС України провели навчання

21.05.2020 09:47:47
 
Днями на одному з полігонів Миколаївщини, розвідувальні підрозділи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України провели тренування з управління артилерійською розвідкою. Під час проведення занять були відпрацьовані питання вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів при виявленні цілей, обробці та передачі отриманої інформації засобам ураження бригади в умовах ведення бойових дій в обороні.

В ході проведення польового вишколу особовий склад вдосконалював практичні навички з проведення розвідки різними засобами, в т.ч. і аеророзвідки. Отримання необхідної інформації за допомогою безпілотних літальних апаратів дає можливість швидко та точно вирахувати координати «ворожих» цілей і передати їх на командно-спостережний пункт. Після чого проходить обробка отриманих даних, визначаються пріоритети цілей та готуються пропозиції командиру бригади щодо їхнього ураження. За допомогою отриманих координат артилеристи мають точно вирахувати та «знищити» такі цілі, як артилерійські засоби противника.

Однією з особливостей проведених навчань було відпрацювання дій у складі розвідувального вогневого комплексу, що дозволило значно скоротити час необхідний для обробки та узагальнення розвідувальної інформації.

Подібні навчання проводяться в бригаді на регулярній основі та мають на меті підвищення практичних навичок як командного, так і сержантського особового складу з підготовки збору та опрацювання розвідувальних даних. Присутній на заняттях начальник ракетних військ і артилерії – заступник командувача морської піхоти полковник Олександр Сук зазначив, що мета тренувань була досягнута.

День в історії

27.05.2020 08:45:56
27 травня 1821 року в Миколаєві засновано Обсерваторію Чорноморського флоту, призначену для навчання морських офіцерів астрономічним методам орієнтування.
26.05.2020 07:52:52
26 травня 1648 р. 15 тис. військо Богдана Хмельницького в битві під Корсунем, розгромило 20-тисячну польську армію, що призвело до втрати контролю над Україною.

21.05.2020 09:28:23
День вишиванки - народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.