Окрема Артилерійська Бригада · 406

День музики в ООС

03.10.2019 23:07:22
Військовий оркестр окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова на честь Міжнародного дня музики виступив з концертною програмою у смт. Нікольське, Донецької області.День музики – справжнє свято для оркестру, адже вона живе в кожному з нас, а ми живемо нею. Наша місія дуже важлива – патріотичне, культурне, музичне виховання місцевого населення, підняття бойового духу, віри у власні сили наших військовослужбовців, побратимів. Адже, музика потрібна як в тилу, так і на фронті.У районному Будинку культури оркестр на чолі з військовим диригентом майором Віталієм Мацюком виконали популярні музичні композиції. Програма поєднувала в собі майже всі стилі музики: від року і джазу до народних пісень. І, звісно, була присутня українська, виконана в сучасній обробці.
Присутні емоційно реагували оваціями. Для нас, музикантів, це чудові емоції та найщиріша подяка.
Військовий оркестр бригади вітає всіх з Днем музики!


День в історії

08.05.2018 08:17:41
 У Європі і світі перемогу над нацизмом відзначають 8 травня, як День пам'яті та примирення. З недавніх пір в Україні також відзначають цей день.

Історія Дня пам'яті та примирення
7 травня 1945 року у французькому Реймсі начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль підписав акт капітуляції Німеччини. Але Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла вже 8 травня о 23:01 за берлінським часом.
04.05.2018 09:44:57
Саме цього дня, 4 травня  1838 році був викуплений з кріпацької неволі український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч. Національний герой і символ України.Тарас Григорович Шевченко.


02.05.2018 12:17:12
 29 квітня минає 100 років від події, коли у Севастополі кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію Української Народної Республіки