Окрема Артилерійська Бригада · 406

Позивний Бандерас

14.12.2018 19:06:18
Артилеристи ВМС ЗС України відвідали спеціальний показ фільму "Позивний Бандерас"

Показ українського військового детективного фільму відбувся в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї. Було запрошено військовослужбовців окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил ЗС України.Автори фільму Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов особисто розповіли військовослужбовцям, як створювалася стрічка і що сюжет фільму був взятий з реального життя військових, які брали участь в антитерористичній операції на сході країни та на основі щоденника бійця національної гвардії Сергія Башкова з позивним "Індіанець". Також автори наголосили на тому, що усі актори які брали участь у стрічці є учасниками бойових дій. Наприкінці показу автори презентували свою книгу за мотивами фільму."Позивний Бандерас" розповідає про події 2014 року, під час початку війни в Україні. В центрі сюжету історія капітана Антона Саєнко (позивний "Бандерас"), на плечі якого покладено важливе завдання - знешкодити російського засланця та запобігти диверсії зі сторони ворога.

День в історії

08.05.2018 08:17:41
 У Європі і світі перемогу над нацизмом відзначають 8 травня, як День пам'яті та примирення. З недавніх пір в Україні також відзначають цей день.

Історія Дня пам'яті та примирення
7 травня 1945 року у французькому Реймсі начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль підписав акт капітуляції Німеччини. Але Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла вже 8 травня о 23:01 за берлінським часом.
04.05.2018 09:44:57
Саме цього дня, 4 травня  1838 році був викуплений з кріпацької неволі український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч. Національний герой і символ України.Тарас Григорович Шевченко.


02.05.2018 12:17:12
 29 квітня минає 100 років від події, коли у Севастополі кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію Української Народної Республіки