Окрема Артилерійська Бригада · 406

Сержантські збори

31.10.2019 23:00:43
 В 406 окремій артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України пройшли дводенні збори з сержантським та старшинським складом. Захід відбувався вперше в принципово новому форматі.Командир бригади полковник Андрій Шубін відвідав збори та зауважив у своєму зверненні до присутніх, що "Сьогодні мало мати лише саме бажання, щоб бути сержантом. Треба також мати вміння. Всі, хто проявить недостатній рівень знань та навичок, необхідних для виконання покладених на них обов’язків молодших командирів та не зможуть це виправити, будуть звільнені від виконання своїх обов'язків."Головний старшина бригади старший прапорщик Віталій Мозговий зауважив, що ми стаємо свідками та учасниками процесу переосмислення ролі та місця сержанта в армії. На даний момент рівень фахової підготовки сержантів має стати якісно новим. Право носити сержантські відзнаки треба не лише заслужити, а й постійно його доводити своєю працею.Протягом двох днів представники сержантської ланки здавали заліки та тестування, які дають змогу командуванню бригади побачити повну картину рівня підготовки зазначеного особового складу та зробити відповідні висновки і розробити програму подальших дій.

День в історії

08.05.2018 08:17:41
 У Європі і світі перемогу над нацизмом відзначають 8 травня, як День пам'яті та примирення. З недавніх пір в Україні також відзначають цей день.

Історія Дня пам'яті та примирення
7 травня 1945 року у французькому Реймсі начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль підписав акт капітуляції Німеччини. Але Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла вже 8 травня о 23:01 за берлінським часом.
04.05.2018 09:44:57
Саме цього дня, 4 травня  1838 році був викуплений з кріпацької неволі український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч. Національний герой і символ України.Тарас Григорович Шевченко.


02.05.2018 12:17:12
 29 квітня минає 100 років від події, коли у Севастополі кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію Української Народної Республіки