Окрема Артилерійська Бригада · 406

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова КМП ВМС ЗС України пройшли практичний тренінг з тактичної медицини

20.04.2021 11:33:53
 
Протягом 3-х днів військовослужбовці бригади опановували життєво необхідні навики. І хоча заняття з тактичної медицини в підрозділі проводяться на регулярній основі, проте цього разу рівень складності матеріалу, що викладався був набагато вищим, а умови були максимально наближені до бойових. За сприяння ГО «Миколаївська обласна організація «Військово-спортивного хортингу» до проведення занять були залучені досвідчені інструктори з тактичної медицини «Навчального Центру «Фенікс» (м. Херсон).
Протягом курсу артилеристи оновили свої знання із курсу з надання першої допомоги пораненим в умовах бойових дій та практично відпрацювали раніше набуті навики. До участі було залучено медичний персонал бригади. У ході занять алмазівці відпрацювали індивідуальні дії з військово-медичної підготовки, також особлива увага приділялася набуттю практичних умінь колективної роботи в тактичних умовах. Військові відпрацювали алгоритм надання невідкладної допомоги, різні способи зупинки критичної кровотечі, тактичної та медичної евакуації (для медичного персоналу), особливості дій в різних зонах (CUF, TFC, TACEVAC), відновлення прохідності дихальних шляхів, роботу з різноманітними травматичними пошкодженнями, заповнення необхідної медичної документації.
- Найважче було не спека чи бронежилети. Найважчим виявилось усвідомлення того, що відсутність у тебе необхідних навиків чи знань, може призвести до втрати людського життя. Я проходила багато курсів, в тому числі від іноземних інструкторів, але ці були одні з найцікавіших та найважчих, -зазначила санітарний інструктор артилерійського дивізіону Анастасія.
Успішність наданої допомоги залежить не лише від медика, в першу чергу воно залежить від вміння кожного бійця «працювати у тактичних умовах» відповідно до поставлених завдань. Відповідно вагому роль при цьому відіграє навченість командира підрозділу діяти в умовах, які швидко змінюються, збір інформації та її обробка має проходити в максимально короткий термін. Для виконання бойового завдання командир має вміти організовувати дії як кожного бійця окремо, так і всього підрозділу. Помилка у тактиці може призвести до важких медичних втрат!
Голова ГО «Навчальний Центр «Фенікс» Микола Тараненко відмітив високий рівень навченості військових.
- Результати вхідного та вихідного тестування, кваліфікаційних іспитів приємно вражають. Військові показали високий рівень колективної роботи та злагодженості. Матеріал курсу відповідно до міжнародних рекомендацій, був пройдений в достатньому об’ємі, проте ми будемо і надалі допомагати підрозділу із навчанням, - прокоментував Микола Тараненко.

День в історії

20.08.2021 18:25:56
21 серпня 1968 р. радянські війська (майже 200 тисяч військових, 5 тисяч танків) вторгнулись до Чехословаччини. Близько 100 мирних жителів загинуло, ще 500 були поранені.

03.05.2021 07:16:54
3 травня 1891 року народилася Софія Галечко (1891–1918), громадська та військова діячка, хорунжа Українських січових стрільців, перша українська жінка-офіцер

 
29.04.2021 08:54:48
29 квітня 1918 року гетьманом України був обраний генерал Павло Скоропадський, який став одноосібним главою Української Держави